Zgłoś nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PRO-LS-6804 Łódź, Śródmieście - lokal na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

OGÓLNIE: Atrakcyjny, wyeksponowany lokal na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Łodzi. Łączna powierzchnia ok. 400m, z czego 300m jest na parterze, a ok. 100m w piwnicy z zejściem schodami z parteru. Lokal przygotowany jest do prowadzenia działalności gastronomicznej (restauracja, kawiarnia) połączonej także z sprzedażą alkoholu, ale może także służyć jako lokalizacja np. placówki banku bądź na działalność handlową. Wejście z frontu, duże witryny. 

- KUPUJĄCY 0%  prowizji !!!! - lokal prezentuje pośrednik. Podana ceną ofertowa jest ceną do negocjacji.

Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/4 we współwłasności kamienicy o łącznej powierzchni 4800m, za którym idzie min. prawo do wyłącznego posiadania lokalu opisanego w ofercie, (zniesienie współwłasności w trakcie - szczegóły w biurze). Podana cena ofertowa jest ceną brutto. Lokal sprzedawany jest bez mebli i żyrandoli prezentowanych na zdjęciach. W cenie wszystkie stałe zabudowy, w tym zabudowa baru.


Obecny rozkład pomieszczeń jest następujący:
PARTER: łączna powierzchnia ok. 300m, w tym sala główna z wejściem od frontu z ulicy ok. 80m, z barem do wydawania posiłków i napojów, z tyłu małe zaplecze magazynowe (w tym szyb windowy do piwnicy gdzie urządzona jest kuchnia), wyjście na wewnętrzne podwórko, na które jest wjazd z ulicy przez bramę zamykaną na pilota - tędy dostawy towaru, w rogu sali głównej zejście schodami do toalet dla gości w poziomie piwnicy, z sali głównej otwarte przejście do sali wykorzystywanej jako kawiarnia ok. 20m, z której z kolei jest przejście do sali bankietowej na zapleczu lokalu ok. 90-95m, przy sali bankietowej małe 5-6m pomieszczenie na szatnię, przy kawiarni duża toaleta dla osób niepełnosprawnych.

PIWNICA: ok. 100m, w tym toalety dla gości (2 toalety damskie i toalety męskie) resztę zajmuje zaplecze kuchenne: kuchnia z windą na górę do restauracji, pomieszczenia gospodarczo-magazynowe, toaleta dla pracowników z kabina prysznicową.

- PRZEZNACZENIE: lokal obecnie jest przygotowany do prowadzenia działalności gastronomicznej typu restauracja, kawiarnia, była wydana koncesja na alkohol także wysokoprocentowy. Wyeksponowana lokalizacja na parterze z wejściem z ruchliwej ulicy pozwala rozpatrywać także opcję siedziby placówki banku, a także funkcję handlową.

- DOTYCHCZASOWE WYKORZYSTANIE: działalność w branży gastronomicznej.

- STAN TECHNICZNO/UŻYTKOWY: lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, prace remontowo-adaptacyjne wykonywane w latach 2010-2012. Wymienione wszystkie instalacje, okna drzwi, w części pomieszczeń założona instalacja klimatyzacji i wentylacji - zrobione osobne kominy wentylacyjne. Dla lokalu była sporządzona księga HACP, która jest w cenie sprzedaży.

- STANDARD WYKOŃCZEŃ:
PARTER: podłoga - w sali głównej i w kawiarni wykładzina ognioodporna, w sali bankietowej parkiet, na pozostałej powierzchni terakota, schody do piwnicy z podświetleniem w terakocie, do wysokości 1,3m, drewniane, eleganckie boazeria fornirowana, powyżej tapeta, na ścianach i w w szafkach przy bufecie lustra kryształowe, blat bufetu granitowy, oświetlenie lampy kinkietowe i żyrandole (zdemontowane), stolarka drewniana, prawdopodobnie mahoniowa, grzejniki pochowane i zabudowane boazerią, wysokokść pomieszczeń ok. 5m,
PIWNICA: na podłodze wszędzie terakota, na ścianach do sufitu glazura, wysokość 2, 5m, schody z parteru, szeroki, z podświetleniem, wyłożone terakotą, poręcze ze stali kwasoodpornej.

- OŚWIETLENIE: oświetlenie ścienne - kinkiety, żyrandole - UWAGA: zaprezentowane na zdjęciach żyrandole nie są przedmiotem sprzedaży., na zapleczu kuchennym oświetlenie jarzeniowe.

- ZEWNĘTRZNE WYKOŃCZENIE BUDYNKU: elegancka elewacja frontowa kamienicy, także sąsiednie kamienice w podobnym, ładnym wykończeniu.
- OKNA/DRZWI/BRAMY WJAZDOWE: duże, drewniane witryny, ładne drzwi wejściowe, wewnętrzna stolarka drzwiowa Porta, brama wjazdowa na wewnętrzny parking otwierana na pilota.

- MEDIA/INSTALACJE: wszystkie media miejskie, także ogrzewanie, ciepła woda z 2 bojlerów elektrycznych, 60 i 80l, wszystkie nowe instalacje nowe, w sali bankietowej zrobion instalacja klimatyzacji i wentylacji oraz instalacja nagłośnieniowa.

- PRZYBLIŻONE KOSZTY EKSPLOATACYJNE: opłaty d wspólnoty ok. 4000 zł/m-c + prąd wg zużycia.

- UWAGA!   Oferty prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego. Opis obiektu został sporządzony na podstawie informacji przekazanych przez Oferującego. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Andrzej Dębski
Telefon (+48) 42 630 56 66
Telefon komórkowy (+48) 602 646 021
Nr licencji 487
a.debski@property.com.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 487

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRO-LS-6804
Lokalizacja Łódź, Śródmieście, ok. Piotrkowskiej
Rodzaj budynku kamienica
Pow. całkowita [m2] 400,00 m²
Piętro parter
Cena 1 700 000 PLN
Cena/m2 4250.00 PLN

Nieruchomość

Standard
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Udział
Mies. czynsz admin. 4 000 PLN
Okna nowe drewniane
Instalacje wymienione
Rodzaj lokalu wielopoziomowy
Przeznaczenie lokalu użytkowy
Winda tak
Liczba wind 1

Pomieszczenia